PRACOWNIK MYJNI

Firma ITS Michalczewski sp. z o.o. Radom zatrudni pracownika myjni samochodów: osobowych, ciężarowych, dostawczych.

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska:

Oferujemy:

  • pracę w oparciu o Umowę o Pracę,
  • pełen etat,
  • praca od pon do pt w godz. 9:00 – 17:00 oraz w wybrane soboty w godz. 8:00 – 14:00,
  • wynagrodzenie 2800 zł brutto + premia od ilości i jakości wykonanej pracy,
  • możliwość przyuczenia

Wymagania wobec Kandydata:

  • prawo jazdy kat. B,
  • zaangażowanie w pracę
  • sumienność

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV ze zdjęciem przez formularz kontaktowy lub na adres lukasz.czajkowski@its.subaru.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. u. z 2014 r. poz. 1182, 1662.

Wyślij nam swoje CV

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez firmę Michalczewski Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 1997 r. Nr 133, poz. 883). Dane przetwarzane są z zachowaniem wymogów bezpieczeństwa, określonych w ustawie. Osoby zainteresowane mają prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania i aktualizacji oraz wniesienia żądania o zaprzestanie ich wykorzystywania w dowolnym momencie. Dane te nie są udostępniane osobom trzecim.

      Ponad 25 lat doświadczenia w realizacji usług przewozowych w zakresie transportu miejskiego czyni firmę Michalczewski Sp. z o.o. jednym z liderów branży.

      Jesteśmy przekonani, że ambitne plany poszerzania działalności – także na rynkach zagranicznych – czynią naszą firmę doskonałym wyborem dla wszystkich ceniących sobie stabilne środowisko zatrudnienia oraz ciekawe perspektywy rozwoju.

      Od lat skutecznie łączymy tradycję z nowoczesnością, oferując naszym pracownikom możliwość rozwijania umiejętności na wielu płaszczyznach oraz planowania ścieżki kariery w oparciu o bezcenne doświadczenie Michalczewski Sp. z o.o., jako pioniera polskiego rynku prywatnych przewozów komunikacji miejskiej.

      Zadzwoń do nas!

      W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu

      • 48 384 20 00